Apie mane

GYVENIMO ŠOKIS

"Ar šokis pamilęs mane... Kadais, dar aštuonerių, pirmą syk keliavau į pažintį su šokiu, tuomet net nenutuokiau, kur mane tai nuves. Visada su malonumu lankydavau šokių pamokas, net jei šokių vadovai būdavo griežti. Dabar, po daugybės metų ir skirtingų šokių krypčių mokymų bei patirčių, nuo Vilniaus iki Londono, nuo Londono iki New York'o, nuo New York'o iki pat Los Andželo, garsiausių pasaulyje šokių mokyklų-studijų, dar kelionės į Balio salą... mano šokis transformavosi, kaip ir aš, Savęs šokančioje gyvenimo kelionėje. Naujoje manęs gimtyje atsivėrusi vizija atnešė ir "Širdies šokį" - terapinę galią turinčius šokius, kuriais tiesiog negaliu nesidalinti" - Zuzana Bardovska.

ZUZANA BARDOVSKA

Sertifikuota, ilgametė sveikatingumo treniruočių instruktorė, holistinio gyvenimo būdo mylėtoja ir puoselėtoja, profesionali šokėja ir scenos atlikėja, "Širdies šokis", pakopinių šokių kursų įkūrėja, vedanti terapines sesijas, moterų ratus, saviugdos stovyklas Lietuvoje bei Azijos šalyse, organizuojanti patyrimines keliones. Savęs pažinimo seminarų lektorė bei "Raindrop technique" masažo instruktorė.

ŠIRDIES ŠOKIS

Kai Širdis šoka... vienu ritmu... su Tavo gyvenimo Esme...

Pasiryžusiems eiti į pokytį - platesnį ir gilesnį Savęs patyrimą šviesesnėje ir harmoningesnėje kasdienoje, natūraliai išsiskleidžiant Pilnatvės ir Meilės būvyje.

GALERIJA

SUSISIEKITE

Norėdami sužinoti daugiau, užsiregistruoti į grupinį ar privatų šokių užsiėmimą, ar pakopinį šokių kursą, ateiti pabandyti ar užsisakyti šokių renginį...