Sacra-aroma šokiai

AUGALO SIELOS PALIETIME

Sakraliųjų instrumentų - “Young Living” aukštų vibracijų eterinių aliejų pagrindu vedami, intuityvaus ir laisvo judėjimo, balso vedimu instruktuojami šokiai: fizinei sveikatai ir pusiausvyrai palaikyti, emocinei iškrovai ir holistinei harmonijai atkurti, proto ramybei ir aiškumui ugdyti, bendram atsistatymui ir vidinei regeneracijai, taip pat gilesniam Savęs pažinimui ir požiūrio plėtimui.

ETERIO GALIOJE

Eterinis aliejus - tyra, gryna, aukščiaučios kokybės lakioji substancija, gyva augalo molekulė, išgaunama ypatingu būdu bei išskirtine priežiūra iš gausios augmenijos žemėje, "Young Living" organiniuose ūkiuose. Tai pasaulyje lyderiaujanti eterinių aliejų gamintoja, su išlygų neturinčia kokybine programa produkcijos paruošime ir išgavime bei jos iškiliu įkūrėju, vizionieriumi ir mokytoju Gary Young.

Augalo gyvybinės energijos jėgos palydėti, terapinės jų galios paliesti, gyvybinio potencialo išskleisti, gausios įvairovės eterinių aliejų kompozicijomis apkabinti, leidžiamės į gilią aromaterapinę šokio kelionės palaimą.

AROMA ŠOKIO TERAPIJA

Tai holistinio pobūdžio, gili aromaterapinė šokių praktika - sveikatingas šokio menas kūnui, protui, dvasiai...

SAVI-GYDA

Karališkas aromatinis ritualas ir giliai regeneruojantis potyris, atveriantis vartus į savi-gydos pasaulio pažinimą, ne tik šokių erdvėje, bet ir lengvai pritaikomas kasdienoje, savo aplinkoje, šeimos, artimųjų rate, sveikatingam gyvenimui puoselėti.

Daugiau informacijos apie kokybišką "Young Living" produkciją, eterinių aliejų asortimentą, jų paskirtį, panaudą ir veiksmingumą mūsų sveikatingumui, sužinosite:

MOTERIMS IR VYRAMS

Tinka įvairaus amžiaus, požiūrio ir profesijos žmonėms, ypač mėgstantiems pasinerti į gausų aromaterapijos pasaulį.

SACRA-AROMA ŠOKIAI (grupėje)

1 mėnesio / 8 užsiėmimų / 12 val. kaina - 150 eurų

1 karto / 1 užsiėmimo / 1,5 val. kaina - 25 eurų

PERKU:

PERKU:

SUSISIEKITE

Norėdami sužinoti daugiau, užsiregistruoti į grupinį ar privatų šokių užsiėmimą, ar pakopinį šokių kursą, ateiti pabandyti ar užsisakyti šokių renginį...