Širdies šokis

ŠOKIO VERSMĖ

Tai vidinio jausmo, sąjungoje su muzikos garsais, gyvais instrumentais, sakraliaisiais eteriniais aliejais iš kokybiškiausių eterinių aliejų gamintojo "Young Living" ir balso vedimu, vieningoje bendrystėje, gyvoje tėkmėje kuriamas šokis, jungiantis esminias žmogiškasias visumas - fizinį, emocinį, mentalinį ir dvasinį kūnus į vieną vientisumą - Savęs pažinimą per gyvo judesio šokį.

PRATURTINA

IŠSKLEIDŽIA

ĮGALINA

Kur polėkis spindėt grožiu vidiniu gimsta, kur jaukuma apėmusi žaisminga, lengvumas neišpasakyto jausmo, saldumas gyvenimo skanumo. Kur ir stiprybė vedanti galia, kur klodai išminties dar nudabinti, kristalai žėri iš Esmės, kur lieka tik tai Tai, kas Tikra...

TAVO KŪNAS

TAVO

INSTRUMENTAS

Dažnai žmogui atrodo, jog šokti reikia gabumų, reikia duomenų, reikia nusiteikimo, reikia profesionalumo... Taip, tačiau ne visuomet ir nebūtinai. Paprasčiausiam judėjimui, naudojant patį natūraliausią savo turimą instrumentą - fizinį kūną, stebint jį ir įsiklausant į jo poreikius, drauge - muzikos garsus ir skambesius, mes sukuriame galimybę kūnui judėti sąmoningai laisvai - taip, kaip kūnas kviečia, taip, kaip kūnas nori, taip, kaip kūnas jaučia, taip, kaip kūnas pats organiškai gali, tik Tau leidus.

Ir netikėtai tampi pats savo šokio, kaip ir gyvenimo, režisieriumi...